Huzurevi Etkinlikleri

Huzurevi, “düşünülenin aksine” günün hemen her saati hareketlidir. Bu hareket, sadece sakinlerimizin temel ihtiyaçlarının karşılanması için değildir. Ayrıca onları günlük yaşamın içinde tutmayı amaçlayan etkinliklerimiz de vardır. Üstelik bu etkinlikler, gün içinde diğer hizmetlerimizden daha fazladır ve yoğundur.

Etkinlikler uzmanlarımız tarafından tasarlanır, programları yapılır ve uygulanır. Alzheimer, Demans, Parkinson ve diğer geriatrik hastalıkları olan sakinlerimiz için çok önemli olan bu etkinlikleri haftalar öncesinden planlarız ve etkinliğin gerçekleşeceği saate kadar ön hazırlıklarını yaparız.

Sakinlerimizin güzel vakit geçirdiği bu etkinlikler aynı zamanda, onların enerjik olmaları, hastalıklarının etkilerinin hafiflemesi, rahatlamaları için de çok önemlidir.

Tüm bu etkinlikleri ve daha fazlasını gerçekleştiren personelimizin sürekli hazır olması ve tam donanımlı olması için sürekli eğitim çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Hizmet içi eğitimlerimiz, hem uzmanlaşmayı hem de tecrübelerin paylaşılarak, ortaya çıkabilecek sorunları, oluşmadan bertaraf etmeyi sağlar.

Maltepe – Dragos Şubesi’nin etkinlik ve eğitim çizelgesinde göreceğiniz üzere A-Dora Huzurevleri, sektöründe bir uzmanlık merkezi ve okuldur. 

Adora Huzur Evi internet sitesinde yer alan hiçbir içerik kaynak gösterilmeden alıntılanamaz, izinsiz olarak kopyalanamaz veya başka mecralarda yayınlanamaz.