Huzurevinde Yeni Bir Hayat

Hayat sonsuz bir koşturmaca gibi. Hangi yaşta olursanız olun. Hep bir yerlere yetişme telaşı, hep bir geç kalmışlık hissi. 

Önce okula, sonra arkadaşlarına, sonra işine, evine, toplantıya hatta bir sonraki toplantıya yetişmek isterken bir de bakıyorsunuz yıllar geçmiş. Vakit geri döndürülemez bir şekilde kaybedilmiş. 

Bu kez telaşı olanların arasında kalıyor insan ve yıldırıcı başka bir macera başlıyor. Yıllarca kendi yaşadığına benzer koşuşturmacaların içindeki insanlarla bir şeyler paylaşabilmek için verilen uğraş ve yine başka bir koşuşturmaca. 

Oysa, insanoğlu belki ilk gençliğin o deli zamanları dışında dinginliği aramaz mı? Gün içinde kendine vakit ayırabileceği, “kafa dengi” bir arkadaşla sohbet edebileceği zamanları… 

İşte huzurevi bunu yapabilmenin en doğru yolu olabilir. 

Huzurevinde her gün başka bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu etkinlikler koşuşturmacayla, stresle dolu günlerin acısını çıkaracak şekilde hazırlanır ve keyifli zamanlar geçirmenizi hedefler. Ayrıca sıcak bir arkadaş sohbeti de her zaman en yakınınızda sizi bekler.  

Huzurevi sakinlerinin sizin anlattıklarınızı dinleyecek vakti her zaman vardır ya da keyifli bir sohbeti hiçbir yere yetişme sıkıntısı yaşamaksızın siz de dinleyebilirsiniz.

Huzurevi; uzun yorucu günlerin sonunda hoş bir dinlenme olanağı; sıkı dost sohbetleri; kendinize özel zamanlar demektir. 

Adora Huzur Evi internet sitesinde yer alan hiçbir içerik kaynak gösterilmeden alıntılanamaz, izinsiz olarak kopyalanamaz veya başka mecralarda yayınlanamaz.